image description

EKİBİMİZ

Kurumsal

EKİBİMİZ

EKİBİMİZ

Cenk Kaptan
Yönetmen - Yapımcı - 3d Artist

1980 İstanbul doğumlu. Beykent Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sinema Tv Yüksek Lisans mezunu. Bağımsız sinema yapımcısı ve yönetmen. Üç Boyutlu modelleme ve animasyon uzmanı. 10 yılı aşkın profesyonel kariyerinde, Migros, Omsan Lojistik, Orkid, Yaşar, Feridun Düzağaç, Bülent Ortaçgil, Ezginin Günlüğü ve Baba Zula gibi bir çok değerli kişi, grup ve kurumla, yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği reklam, klip, tanıtım filmi ve 3d animasyon ağırlıklı işler bitirdi. Yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği bir çok ödüllü kısa filme sahip. Seyirci önünde doğaçlama kaydedilerek yapılan müzikleriyle Türk sinemasın da bir ilki gerçekleştiren Uluslararası 2010 Altın Portakal Film Festivali finalisti "Mukadderat" isimli filmin yapımcısı, senaristi ve yönetmeni. 3d animasyon, video edit ve senaryo eğitmeni.

Kaan Dereli
Havadan Görüntüleme Uzmanı

1982 İstanbul doğumlu olan Kaan Dereli; tam bir mekanik hastasıdır. İlk cezasını, 13 yaşında yaptığı motorla, taklalar atarak ödeyen Dereli, o günden sonra merakını tamamen helikopterlere yöneltmiştir. Kaan Dereli; üniversite eğitiminden sonra, Türkiye'de ilk camera mount'ların ve model helikopterin tasarımlarını geliştirmiş ve havadan görüntüleme sitemlerinde sektörün sayılı isimlerinden bir haline gelmiştir. Şu günlerde beş senelik ARGE birikimi ve tecrübesiyle büyük ölçekli inşaat firmalarının tercih sebebi olmuştur.Dereli'nin en büyük hedefi; extreme çekim tekniklerini kullanarak sektörün lideri olmaktır.

İsmail Cem Odabaşı
Sualtı Görüntüleme Uzmanı

1967 İstanbul doğumlu. Trakya Üniversitesinde matematik ve fizik alanlarında çift anadal yaptıktan sonra Kanal D ve Star Tv'de haber kameramanı olarak çalıştı. Afganistan, Çeçenistan, Kuzey Irak Bosna, Batı Şeria, ve Kudüs gibi sıcak bölgelerde çalıştı. 20 yıllık profesyonel kameramanlık kariyerini önceleri hobi olarak başladığı dalgıçlık deneyimi ile birleştirdi. Şimdi sualtı görüntüleme uzmanı olarak hizmet vermekte.

Bora Özçoban
Aranjör - Bassist

1979 İstanbul doğumlu olan Bora Özçoban, 2000'den bu yana başta Kurtalan Ekspress olmak üzere müzikle ilgili bir çok kaliteli oluşumun içerisinde çeşitli görevlerde bulundu. Bassist ve aranjör olan Bora Özçoban sahne çalışmalarına Howlin Time isimli grubuyla, stüdyo çalışmalarına ise VCS Film & Müzik Yapım'ın stüdyolarında devam etmektedir.